Zadbaj o opony w najlepszy możliwy sposób!

Obojętnie, czy masz samochód terenowy, czy rodzinną osobówkę, bez odpowiednich opon nie będziesz w stanie komfortowo nim jeździć. Gdy masz dobre opony i zdarzy im się defekt, dobrze wiedzieć, gdzie szybko i fachowo zostanie on zlikwidowany. A może dopiero planujesz nabyć odpowiednie opony dla swojego samochodu? W każdy przypadku pomoże Ci legnicki serwis Decart.

Eksperci od opon

Serwis ten zajmuje się przede wszystkim świadczeniem wysokiej jakości usług związanych z wulkanizacją oraz kołami. Możesz zlecić mu wykonanie takich prac jak montaż opon dętkowych, bezdętkowych oraz superelastycznych, serwis ogumienia, zbadanie ciśnienia w oponach, wyważenie opon, mycie technologiczne kół oraz pompowanie opon azotem. Decart Premio Express może poszczycić się ponad 50-letnim doświadczeniem na rynku oponiarskim, a ponieważ jest na bieżąco z najnowszymi  technologiami, używa tylko najnowszego, najlepszej jakości sprzętu. Oprócz wymienionych usług można wykonać tu serwis klimatyzacji, konserwację felg, a także wymienić olej oraz płyn hamulcowy.

W serwisie tym pracują wyłącznie przeszkoleni fachowcy, co daje gwarancję perfekcyjnego wykonania każdego zadania.  Dlatego oprócz samych usług możesz uzyskać na miejscu porady związane z kołami i oponami twojego samochodu.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że nieprzyjemne rzeczy z kołami mogą zdarzyć dosłowne wszędzie, dlatego wśród usług firmy znajduje się wyjazdowy serwis ogumienia. Warto mieć przy sobie numer telefonu do Decart Premio Express, aby móc w razie potrzeby wezwać serwis na pomoc.

Nie masz co zrobić z oponami? Oto rozwiązanie!

Klienci Decart Premio Express mogą skorzystać z wygodnej opcji przechowania opon. Jeśli nie masz własnego garażu, a nie uśmiecha Ci się wożenie opon w bagażniku lub trzymanie ich w piwnicy, oddaj je do przechowalni! Skłaniają do tego nie tylko wyjątkowo przystępne ceny za tą usługę, ale również fakt, że masz dzięki temu pewność składowania ich w optymalnych warunkach, dzięki czemu po odebraniu będą w stanie nienaruszonym!

O wszystkich świadczonych usługach przez Decart Premio Express możesz dowiedzieć się z ich oficjalnej strony internetowej. Jeśli więc mieszkasz w Legnicy lub jej okolicach i masz sprawę związaną z kołami, oponami czy klimatyzację, oddaj ją w ręce fachowców!