Zadbaj o opony w najlepszy możliwy sposób!

Obojętnie, czy masz samochód terenowy, czy rodzinną osobówkę, bez odpowiednich opon nie będziesz w stanie komfortowo nim jeździć. Gdy masz dobre opony i zdarzy im się defekt, dobrze wiedzieć, gdzie szybko i fachowo zostanie on zlikwidowany. A może dopiero planujesz nabyć odpowiednie opony dla swojego samochodu? W każdy przypadku pomoże Ci legnicki serwis Decart.

Eksperci od opon

Serwis ten zajmuje się przede wszystkim świadczeniem wysokiej jakości usług związanych z wulkanizacją oraz kołami. Możesz zlecić mu wykonanie takich prac jak montaż opon dętkowych, bezdętkowych oraz superelastycznych, serwis ogumienia, zbadanie ciśnienia w oponach, wyważenie opon, mycie technologiczne kół oraz pompowanie opon azotem. Decart Premio Express może poszczycić się ponad 50-letnim doświadczeniem na rynku oponiarskim, a ponieważ jest na bieżąco z najnowszymi  technologiami, używa tylko najnowszego, najlepszej jakości sprzętu. Oprócz wymienionych usług można wykonać tu serwis klimatyzacji, konserwację felg, a także wymienić olej oraz płyn hamulcowy.

W serwisie tym pracują wyłącznie przeszkoleni fachowcy, co daje gwarancję perfekcyjnego wykonania każdego zadania. Jakość świadczonych usług została doceniona przez Firmę Oponiarską Dębica, która przyznała Decart Premio Express swoją prestiżową autoryzację. Dlatego oprócz samych usług możesz uzyskać na miejscu porady związane z kołami i oponami twojego samochodu.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że nieprzyjemne rzeczy z kołami mogą zdarzyć dosłowne wszędzie, dlatego wśród usług firmy znajduje się wyjazdowy serwis ogumienia. Warto mieć przy sobie numer telefonu do Decart Premio Express, aby móc w razie potrzeby wezwać serwis na pomoc.

Nie masz co zrobić z oponami? Oto rozwiązanie!

Klienci Decart Premio Express mogą skorzystać z wygodnej opcji przechowania opon. Jeśli nie masz własnego garażu, a nie uśmiecha Ci się wożenie opon w bagażniku lub trzymanie ich w piwnicy, oddaj je do przechowalni! Skłaniają do tego nie tylko wyjątkowo przystępne ceny za tą usługę, ale również fakt, że masz dzięki temu pewność składowania ich w optymalnych warunkach, dzięki czemu po odebraniu będą w stanie nienaruszonym!

O wszystkich świadczonych usługach przez Decart Premio Express możesz dowiedzieć się z ich oficjalnej strony internetowej. Jeśli więc mieszkasz w Legnicy lub jej okolicach i masz sprawę związaną z kołami, oponami czy klimatyzację, oddaj ją w ręce fachowców!