Suzuki Intruder C800

suzuki-intruder-c-800

Suzuki Intruder C800 – Tradycyjny cruiser, które spełnia wyobrażenia o tego rodzaju maszynie. Oprócz samego designu urzekają także wymiary pojazdu (2510 x 985 x 1100), które spotkać można zwykle w wyższych kategoriach. Do jego jasnych stron należy dobry silnik, czterosuwowy dwucylindrowiec w układzie V (kąt 45 stopni).

Nowe cechy:

  • Gaźnik zastąpiony wtryskiem paliwa, który zapewnia optymalne dostarczanie paliwa, dobrą reakcje na dodanie gazu i dobra charakterystykę mocy w całym zakresie prędkości obrotowej.
  • Nowo zaprojektowany wieloogniskowy reflektor.
  • Wygodę jazdy poprawiają nowo dodane stopnie.
  • Nowe kolory (NY3 i AVU).

suzuki-intruder-c-800-2 suzuki-intruder-c-800-3

Suzuki Intruder C800

Kluczowe cechy:
1. Silnik widlasty dwucylindrowy o cylindrach rozchylonych pod katem 45 stopni, chłodzony cieczą, z czterema zaworami na cylinder, z rozrządem SOHC, o pojemności 805 cm3 ma duży moment obrotowy .
2. Połączenie cyfrowego układy zapłonowego z trójwymiarowymi mapami i czujnikiem położenia przepustnicy zwiększają moment obrotowy przy niskich prędkościach obrotowych.
3. Skrzynia biegów o szerokim zakresie przełożeń i efektywny napęd tylnego koła za pomocą wału napędowego łatwego w obsłudze.
4. Chromowany układ wydechowy jest ustawiony tak, aby zwiększyć moment obrotowy i dostarczać charakterystycznego brzmienia dla silnika widlastego.
5. Niskie, pokryte skóra siedzenie zapewnia doskonałą i wygodna pozycje dla kierowcy.
6. Przedni widelec pochylony pod kątem 33 stopni zapewnia 140 mm skoku koła.
7. Amortyzator tylnego zawieszenia o charakterystyce progresywnej zapewnia wysoki komfort jazdy.
8. Duży przedni i tylny błotnik zapewnia nowoczesny klasyczny wygląd.
9. Szerokie opony przednia 16 calowa a tylna 15 calowa.
10. Duży i szeroki zbiornik paliwa oraz błotniki są polakierowane czterema warstwami lakieru kolorowego oraz nadającym głębie kolorowi lakierem bezbarwnym.

Dodaj komentarz