Przyciemnianie szyb samochodowych? Dlaczego?

12970196_261483694190277_1733793493_o-1

Dziś fachowcy NZauto powiedzą, jak można ochronić swój samochód i zachować przy tym estetyczny wygląd zewnętrzny albo nawet polepszyć jego? Ta firma specjalizuje się po nadaniu usług – oklejanie folią szyb i pojazdów, toż oni jak nikt znają, jakie problemy rozwiązuje przyciemnianie:

Dziś fachowcy NZauto powiedzą,  jak można ochronić  swój samochód  i zachowac przy tym estetyczny wygląd zewnętrzny albo nawet polepszyc jego? Ta firma specjalizuje się po nadaniu usług – oklejanie folią szyb i pojazdów, toż oni jak nikt znają, jakie problemy rozwiązuje przyciemnianie:

 

  1. Przyciemnianie folia chroni od wypalania salonu auta. Główną przyczyną wypalania i zniszczenia salonu samochodu jest ultrafioletowe promieniowanie. Przyciemnianie szyb samochodowych jest gwarantem zachowania osobistych rzeczów w salonie. Panel, pokrowce, aparatura otrzymują doskonałą ochronę od przegrzewania, wypalania . Folia, co nakleja się na szybe, odbija do 97% ultrafioletowego promieniowania, co zapobiega przedwczesnemu zniszczeniu salonu.
  2. Przyciemnianie szyb samochodowych jest dobrze dla zdrowia. Szyba z folia chroni ludzi, co znajduje się w salonie od słonecznego promieniowania, przy tym nie przeszkadzając normalnemu oświetleniu salonu.
  3. Przyciemnianie podwyższa bezpieczeństwo. Najczęściej boczne i tylne szyby nowoczesnych samochodów zrobione z specjalnego rozżarzonego szkła. Przy awarii czy uszkodzeniu takie szkło rozlatuje się na dużą ilość drobnych i ostrych odłamków. Przyciemniająca folia, będąc naklejona na szybe Waszego samochodu oczywiście zrobi jego bezpieczniejszym środkiem przesuwania. W razie awarii – uszkodzone szkło utrzymuje się przyciemniajacą folią, jaka w związku ze swoim wysokim elastycznym  wskazaniem nie daje jemu rozsypywać się na odłamki.
  4. Przyciemnianie gasi rażące światło.  Przyciemnianie samochodowego szkła jest „profilaktyką” awaryjnych sytuacji na drodze. Jaskrawe kontrastowe światło nie oślepia Wam oczów, dlatego zawsze  jesteście w kursie podróżnej sytuacji.
  5. Przyciemnianie zabezpiecza prywatność. Chcecie wystawiać na pokaz swoje osobiste życie? Przyciemnianie auta schowa od obcych oczów wszystko co jest za szkłem. Przy tym przyciemnianie szyb samochodowych robi się tak zeby mieliście przepiękny wygląd z auta.
  6. Przyciemnianie sprzyjaje komfortu i oszczędzaniu. Okazuje się że przyciemnianie samochodową folią  obniża koszty na klimatyzowanie powietrza w samochodzie latem, ponieważ odbijają znaczną ilość słonecznego ciepła, a w zimie utrzymuje ciepło nagrzanego salonu.
  7. Przyciemnianie polepsza zewnętrzny wygląd. Przejrzyste szkło – to nudno i powszednie. Nie wolno nie zgodzić się z jednym z tematów, że samochód przyciemniany amerykańską metalizującą folią, wygląda o wiele lepiej  i drożej, aniżeli auto ze zwykłym przejrzystym szkłem.  Przyciemnianie nadaje samochodu zakończony wygląd.

1  2

Dlatego fachowcy rekomendują i zapraszają na przyciemnianie. Tym bardziej, że dziś producenci folii mają duży wybór, w tym i 75%-80%, jakie można wykorzystać jak ochronne na przednie szyby.