Off-road na walentynki

Monster Truck at Car Show
Niezapomniane doznania, adrenalina, bliskość przyrody, mocne wrażenia, przyjemność, dreszczyk emocji i najbliższa nam osoba. Czegóż chcieć więcej? Jazda samochodem terenowym po trudnych obszarach to świetna przygoda i niebanalny prezent na dzień zakochanych. Jedynym warunkiem, który jest konieczny, by zasiąść za kierownicą, jest aktualne prawo jazdy.

Weekend w małej chałupce, z dala od cywilizacji z terenówką w tle

Czy to nie romantyczny pomysł na prezent na walentynki dla chłopaka, który na co dzień nie może odkleić się od samochodu? Off-road w ostatnich latach zyskał dużą popularność. To nie tylko świetna zabawa, ale nabywanie nowych umiejętności i doświadczeń, które przydają się w codziennej jeździe po zatłoczonych polskich drogach. Weekend dla dwojga z wyprawą off-road zbliży Was jeszcze bardziej do siebie. Bo tego typu przeżycia sprawiają, że ludzie są sobie bliżsi, lepiej się poznają, szczególnie w sytuacjach ekstremalnych, a ich relacja jest mocniejsza. W trakcie weekendu odbędziecie szkolenie offroadowe samochodem 4×4. Świetna odskocznia od codzienności, z pewnością nie zabraknie sytuacji, w których trzeba będzie nieco pobrudzić się błotem i trochę wysilić. A to nie jedyna przyjemność, która czeka na Was wybierając taki prezent na walentynki dla chłopaka, możesz je znaleźć między innymi  na stronie http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-walentynki. Do wyboru po szkoleniu bardziej i mniej aktywne formy spędzania wolnego czasu, typu łowienie ryb, zbieranie grzybów, wycieczki piesze i rowerowe, do tego możliwość bliskiego obcowania z naturą. Mała chałupka na końcu wsi, otoczona przepięknym krajobrazem, pozwala na głęboki relaks i zapomnienie o codziennych problemach. Tego typu prezent będzie bardzo pozytywnym zaskoczeniem dla drugiej połówki, a dla fana czterech kółek prawdziwą frajdą.

Szaleństwo w Monster Truck

Ekstremalna jazda Monster Truckiem dla dwojga to kolejna propozycja na prezent na walentynki dla chłopaka, który uwielbia cztery kółka. To wspaniale spędzone chwile, które zapamiętacie na długie lata. Monster Truck ma wysokie zawieszenie i duże, to mało powiedziane, koła, które zgniatają wszystko, na co trafią na swojej drodze. Samochód prowadzi się z przyjemnością, patrząc na wszystko z góry. Każde z Was będzie miało możliwość zasiąść za kierownicą tego samochodu, by później usiąść na fotelu pasażera i oddać ster partnerowi. Porządna dawka adrenaliny, radości z jazdy i przyjemności dla Was obojga. A przy tym wszystkim lepiej się poznacie i zbliżycie do siebie.

Jeśli po raz kolejny myślisz by zaprosić bliską osobę na kolację bądź podarować jej perfumy w dzień zakochanych, to zrób to w inny dzień, bez okazji. A w tym roku zafunduj swojemu mężczyźnie i sobie niezapomniane doznania.