MV Agusta Brutale 800 RR

1

MV Agusta przedstawiła nowy model Brutale 800 RR. Motocykl będzie wyposażony w trzycylindrowy, rzędowy silnik o mocy 140 KM i momencie obrotowym 86 Nm. Zbiornik paliwa będzie miał pojemność 16,6 litra. Dodatkowo zastosowano przepustnicę z systemem Ride-By-Wire i dwa wtryskiwacze na cylinder.

Rama motocykla to stalowo – aluminiowa konstrukcja rurowa połączona z aluminiowym monowahaczem. Zawieszenie Marzocchi będzie wspomagane przez amortyzator skrętu CRC, który oferuje możliwość regulacji. Skok przedniego i tylnego amortyzatora wynosi 125 milimetrów. Waga motocykla to 168 kilogramów.

Hamulce będą wspomagane przez system ABS Bosch 9 Plus. Z przodu znajdą się dwie tarcze o średnicy 320 mm pracujące z czterotłoczkowymi zaciskami Brembo. Z tyłu znajdzie się jedna tarcza o średnicy 220 mm z dwutłoczkowym zaciskiem Brembo. System ABS będzie wspomagany przez system RLM (Rear wheel Lift-Up Mitigation), który zapobiega unoszeniu się tylnego koła w trakcie ostrego hamowania. Dodatkowo MV Agusta Brutale 800 RR został wyposażony w kontrolę trakcji z ośmioma programami.

Cena motocykla MV Agusta Brutale 800 RR to 13 980 EUR.