Kup samochód na firmę

141873626429911700
Dostawcy, przedstawiciele handlowi oraz oczywiście wysoko postawieni pracownicy korporacji. Wszyscy ci ludzie potrzebują samochodów firmowych. Każdy człowiek, który musi regularnie w celach zawodowych przemieszczać się na długie dystanse, potrzebuje firmowego auta. Producenci doskonale o tym wiedzą i dlatego zakup samochodu osobowego na firmę możliwy jest na zasadach preferencyjnych.

Auto firmowe na pewno nie będzie stało w garażu. Samochód taki zawsze jest dosyć intensywnie eksploatowany. Nic więc dziwnego, że właściciele firm wybierają pojazdy wyprodukowane przez sprawdzone koncerny. Wyjątkowo dużą popularnością jako auta służbowe cieszą się samochody marki Toyota. Wiele modeli tej firmy regularnie trafia do rankingów najczęściej wybieranych aut służbowych.

Przyczyn należy tutaj upatrywać w wysokiej niezawodności produktów Toyoty. Samochody rodem z Japonii skonstruowane są z najwyższej jakości podzespołów. Pracujący nad nimi inżynierowie projektują podwozie i karoserię z legendarną już japońską precyzją.

Każdy właściciel firmy, który chce wyposażyć przedsiębiorstwo we flotę służbowych pojazdów, posiada dostęp do dużej liczby salonów Toyoty rozsianych po terenie całego kraju. Dlatego właśnie zakup samochodu osobowego na firmę nie stanowi żadnego problemu. Salon sprzedaży Toyoty można znaleźć w każdym większym polskim mieście.

Dodatkowo japoński koncern mocno wychodzi naprzeciw polskim firmom. Program Toyota Business daje możliwość zakupu samochodów na zasadach bardzo korzystnych. W zależności od tego, ilu samochodów potrzebujesz, możesz skorzystać z kilku różnych opcji. Inną ofertę Toyota zaproponuje przedsiębiorstwom potrzebującym do dziewięciu pojazdów służbowych. Inaczej będą też traktowane firmy szukające większej floty. Na szczególną uwagę zasługuje propozycja Smart Plan, która jest formą innowacyjnego leasingu. Ta ostatnia opcja pozwala na zredukowanie kosztów zakupu samochodu do 60 procent. A to dzięki dołączeniu do tradycyjnego leasingu możliwości wliczenia rat w koszty uzyskania przychodu.

Nie można też zapomnieć o tym, że naprzeciw przedsiębiorcom szukającym samochodów służbowych wychodzi polskie prawo. W roku 2014 pojawił się zapis umożliwiający odliczenie pieniędzy wydanych na paliwo do auta służbowego od podatku Vat. Aktualnie więc można kupić i eksploatować samochód służbowy na bardzo korzystnych zasadach.