Kolekcja produktów w barwach Valentino Rossi

valentino-rossi

Prawdziwa motoryzacyjna pasja dziedziczona jest w genach przez prawie każdego chłopca, a dodatkowe wychowanie w męskim duchu sprawia, że samochody i motocykle towarzyszą mu przez prawie całe życie. Nie każdy chłopiec jednak rozwija w sobie to zainteresowanie do poziomu, w którym staje się ono jego pasją, a często też sposobem na życie. Szczególną grupę fanów, prawdziwych pasjonatów tworzą ci, którzy kibicują jednemu z największych i najbardziej znanych mistrzów motoryzacji, jaki jest włoski motocyklista Valentino Rossi. Właśnie dla nich internetowy sklep fanowski stworzył kolekcję gadżetów kolekcjonerskich.

Odzież w barwach włoskiego mistrza

Jazda na motocyklu nie jest dostępna dla każdego, bowiem maszyna bywa droga, wymaga odpowiednich predyspozycji, umiejętności i oczywiście właściwego prawa jazdy. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby na rower czy popisy żużlowe założyć koszulkę w czarno żółtych barwach Valentino Rossi. W internetowym sklepie dla fanów można ją nabyć bez problemu wybierając pomiędzy firmowym motywem ze słynnym numerem 46 oraz kilkoma innymi kolorowymi wzorami przeznaczonymi do codziennego noszenia. Symbolizująca Valentino Rossi koszulka to nie jedyny produkt odzieżowy dostępny dla fanów, bowiem strój można wzbogacić markową bluzą z kapturem, albo typowo motocyklową czarno-żółtą kurtką dla prawdziwych fanów.

Czapki i odznaki

Elementem stroju, który nierozerwalnie łączy się z sylwetką przedstawiciela sportów motorowych jest czapka. Nie tylko kierowcy, ale i cała obsługa techniczna czy personel pomocniczy jak identyfikujący ich symbol zawsze noszą czapki z daszkiem charakterystyczne dla konkretnego zawodnika. Miłośnikom Valentino Rossi sklep proponuje ich naprawdę spory wybór w kolorach czarno-żółtych, wyłącznie czarnych lub wyłącznie żółtych, albo w kilku barwach. Większości z nich towarzyszy nieśmiertelne 46, które bezwarunkowo pozwala rozpoznać, komu poświecony jest symbol.

Wśród czapek kolekcjonerskich znajdzie się też coś na zimę lub chłodniejsze dni jesienne, w tym charakterystyczna niebiesko szara czapka dedykowana motocyklom yamaha, na których mistrzowskie trofea zdobywał Rossi.

Równolegle z czapkami ważne miejsce w sklepowej oferty zajmują znaczki, które wielu pasjonatów kolekcjonuje przypinając do plecaków, turystycznych toreb czy domowych mat traktując jak rodzaj trofeów.