Junak M-25

junak-m25

Oferta motocykli o pojemności 250ccm jest bodaj najciekawszą propozycją w kontekście współczesnych realiów rynkowych. Parametry – zakres mocy, średnia prędkość przelotowa – jakim dysponują 250-tki pozwalają swobodnie zaplanować wielokilometrową wyprawę, bez obawy o wytrzymałość silnika. Ponadto, uwzględniając aktualne ceny paliwa, taka wycieczka okaże się wyjątkowo atrakcyjna ekonomicznie. Tanio, niezależnie i przyjemnie ? tak podróżują właściciele motocykli o pojemności 250ccm.
Wprowadzając do oferty model M-25 przede wszystkim staraliśmy się stworzyć propozycję adresowaną do jak najszerszego kręgu motocyklistów.

Marzył nam się pojazd dedykowany: zwolennikom agresywniejszej jazdy sportowej, poszukiwaczom turystycznych atrakcji, a także zainteresowanym nabyciem niezawodnego motocykla do codziennego transportu ? jednym słowem typowy motocykl użytkowy. Naszym zdaniem konstrukcja M-25 wpisuje się idealnie w oczekiwania każdej z wymienionych grup. Motocykl stanowi zręczne połączenie klasycznej, ponadczasowej linii z surowym urokiem ?miejskiego awanturnika?.
Delikatne przednie zawieszenie zamyka prosta forma okrągłego reflektora i dwie puszki zegarów. Spokojną tonację rozdziera drapieżny pazur błotnika i awangardowa obręcz przedniego koła. Przy zastosowaniu wszelkich nowinek technologicznych, wprawne oko wychwyci nostalgiczne akcenty designerskie, nawiązujące do złotych lat nakedów.

m25

Model M-25 sprytnie łączy tradycję z tym co trwałe i niezawodne.
Motocykl prowadzi się lekko i swobodnie, dysponując zadowalającym zapasem mocy, zarówno do jazdy miejskiej jak i przelotów szosowych. Właściwości trakcyjne bez zarzutu, zadowolą zarówno doświadczonych jak i początkujących motocyklistów.

Układ hamulcowy oparty na dwóch zespołach hydraulicznych, jednotarczowych z dwutłoczkowymi zaciskami.
Silnik o pojemności 234ccm dysponuje mocą rzędu 20KM. Niewielka masa własna ? 165kg ? powoduje, że motocykl jest zrywny i zachowuje zadowalającą dynamikę w pełnym zakresie obrotów. Dla każdego motocyklisty zainteresowanego zakupem niezawodnego i ekonomicznego motocykla użytkowego Junak M-25 okazuje się wyjątkowo trafnym wyborem.