Hiszpanie kontratakują!

141413959907492100
Po czym można poznać, że dany producent odniósł sukces? Oprócz dużej ilości aut z tej fabryki na ulicach, liczy się także obecność produktów marki w wielu segmentach rynku. Paleta modeli Seata jest doskonałym dowodem na to, że hiszpański producent w tej chwili przeżywa intensywny rozwój, bowiem niezależnie od tego, czy szukamy auta miejskiego, typowego kompakta, a może rodzinnego minivana, oferta producenta z Półwyspu Iberyjskiego na pewno przypadnie nam do gustu! W każdym z tych segmentów, hiszpański producent reprezentowany jest przez naprawdę mocnego gracza.

W Europie auta produkowane przez Hiszpanów od zawsze cieszyły się ogromną popularnością. Nic w tym dziwnego, bowiem wielu z nas kocha ten kraj, a szczególnie panujące tam wysokie temperatury i przepiękne krajobrazy. Takie właśnie są auta Seata, łączą doskonały design z pełnym wigoru temperamentem. Jazda Seatem jest jak pobyt w gorącej Hiszpanii, po prostu dodaje pozytywnej energii!

Auto do miasta

Wyspy Kanaryjskie, a w szczególności Ibiza to popularny cel wycieczek wakacyjnych. Nazwę tej wyspy zaadoptował hiszpański producent samochodów na określenie swojego małego modelu. Ten, na pozór niewielki, Seat pełen jest energii, niczym całonocna impreza na Ibizie właśnie. A czy dacie wiarę, że ten popularny model ma już 30 lat? Właśnie na tę okrągłą rocznicę Seat przygotował specjalną ofertę dla swoich klientów ? w prezencie otrzymamy pakiet multimedialny, zawierający m.in. nawigację czy łączność z Internetem. Nie wspomnieliśmy jeszcze, że ceny Seata Ibizy są w tym roku wyjątkowo atrakcyjne, ponieważ wystarczy nam jedyne 39.000 PLN, by wyjechać z salonu nową Ibizą!

Sportowy kompakt

Perfekcja w pięknym opakowaniu. Tak, w skrócie, określić można Leona, kompakt Seata, który swój sportowy pazur pokazuje na każdym kroku. Subtelna elegancja miesza się tutaj ze sportową zadziornością, a detale sugerujące, że nie mamy do czynienia z czymś więcej, niż zwykłym, nudnym samochodem klasy C, obecne są na każdym kroku. Oprócz tego, cennik Seata Leona zachęca do zakupów. Aby stać się właścicielem bogato wyposażonego Leona, z doskonałym silnikiem TSI, wystarczy jedynie 53 tysiące złotych.  A jeśli szukamy bardziej praktycznego rozwiązania, to cena Seata Leona w wersji kombi to zaledwie 58 tysięcy złotych.

Coś dla dużej rodziny

Czy można zbudować auto, które połączy atrakcyjny design i będzie maksymalnie praktyczne? Inżynierowie Seata, projektując model Alhambra, udowodnili, że jest to możliwe. To idealny sposób, by posiadając minivana, zrobić wrażenie na koleżankach z pracy. Tysiące godzin pracy spędzonych nad stołem kreślarskim dało efekt w postaci vana, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. A oprócz walorów wizualnych, Alhambra jest też wyjątkowo praktyczna. Przestrzeń bagażowa może mieć objętość nawet 2340 litrów, dzięki czemu auto doskonale sprawdzi się podczas przeprowadzki. Szeroka gama silników pozwoli każdemu wybrać odpowiedni wariant, a wyposażenie auta w aż siedem poduszek powietrznych oraz szereg innych innowacyjnych systemów sprawi, że każda podróż będzie bardzo bezpieczna.

Jak wyglądają ceny Seata Alhambry? Oferta jest wyjątkowo atrakcyjna, jeśli weźmiemy pod uwagę rekordową ilość miejsca, jak i bogate wyposażenie. Podstawowa wersja Alhambry kosztuje niewiele ponad 100 tysięcy złotych, co jest doskonałą ofertą w klasie typowo rodzinnych aut.