Bezpieczne, sportowe coupe – SEAT LEON SC

bezpieczne-sportowe-coupe-seat-leon-s-c

Seat Leon SC został stworzony z myślą o kierowcach poszukujących pojazdu z prawdziwe sportowym „pazurem”. Energiczne, ale i wyjątkowo bezpieczne auto przykuwa spojrzenia przychodniów i kierowców. To propozycja dla miłośników dynamicznej jazdy, precyzyjnego wykonania i starannych wykończeń.

Seat Leon SC – energiczny design i bezpieczeństwo oparte na technologii

Linie nadwozia Leona SC przypadną do gustu amatorom energicznego designu, który opiera się na klasycznych liniach, niepozbawionych pewnej drapieżności. Uwagę zwracają wydłużone drzwi czy charakterystyczna linia okien. Sportowy wygląd podkreślają niskie zawieszenie, krótki rozstaw osi i duży kąt nachylenia tylnej szyby.

Amatorzy nowinek technologicznych także znajdą tu coś dla siebie. System multimedialny obejmuje wiele różnorodnych funkcji. Możesz sprawnie z niego korzystać przy pomocy ekranu dotykowego, który znajduje się na desce rozdzielczej. Dzięki temu, bez odwracania uwagi od sytuacji na drodze, posłuchasz radia, odbierzesz telefon czy uruchomisz nawigację.

Konstruktorzy nowego Seata Leona SC w sposób szczególny zadbali o bezpieczeństwo jazdy i wyposażyli pojazd w System Wspomagania Kierowcy Drive Assist. System Rozpoznawania Zmęczenia nie pozwoli Ci zasnąć w czasie podróży i podpowie, że najwyższa pora na przerwę, odpoczynek i filiżankę mocnej kawy. Asystent Pasa Ruchu ostrzeże przed nieplanowanym opuszczeniem właściwego pasa ruchu, które należy do największych zagrożeń komunikacyjnych. Asystent Świateł Drogowych zaś zagwarantuje najlepsze możliwe oświetlenie, zapobiegając niebezpiecznemu oślepianiu innych uczestników ruchu.


Seat Leon SC – dla amatorów silników z charakterem i elektronicznych dachów

Automatyczny System Powypadkowego Hamowania po zdarzeniu na drodze sprawnie uruchomi wszystkie hamulce i zabezpieczy przed kolejna kolizją. Dzięki niemu spokojnie zjedziesz na pobocze, unikając następnych stłuczek. System Rozpoznawania Znaków poinformuje o znakach drogowych – dzięki niemu nie przeoczysz ograniczeń prędkości czy zakazów mijania. Czujniki deszczu dostosują pracę wycieraczek do warunków atmosferycznych i poinformują o sugerowanej prędkości, optymalnej i bezpiecznej w tych warunkach.

Seat Leon SC to propozycja szerokiej palety silnikowej – wybierz jednostkę, która koresponduje z Twoim charakterem i spełnia indywidualne oczekiwania. Warto przyjrzeć się silnikom 1.4 Eco TSI o mocy 150 KM, które pozwalają cieszyć się dynamiczną jazdą i czerpać radość z każdego pokonanego kilometra. Ich prędkość maksymalna wynosi 215 km/h, a dzięki technologii Ecomotive nie wydasz majątku na benzynę – model spala jedynie 4,4 l/100 km w cyklu pozamiejskim. Co istotne – nie wydzielają dużo CO2 do atmosfery (tylko 114 – 115 g/km) – są więc przyjazne dla środowiska.

Oryginalny Seat Leon SC, który znajduje się z w ofercie Seat Świtoń-Paczkowski w Zielonej Górze, to znakomita propozycja dla amatorów aut ze sportowym charakterem, którzy cenią nowoczesne rozwiązania i bezpieczeństwo jazdy. Jeśli myślisz o samochodzie dla indywidualisty – umów się na jazdę próbną. Nowy Leon SC to obietnica ciekawych podróży pojazdem, który zdecydowanie wyróżnia się z tłumu innych aut.